Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 27.06.2017

ЖУРНАЛІСТСЬКА НАГОРОДА ДІЙШЛА ДО МІСТА ПОКРОВ


Голова Правління Нікопольської регіональної організації НСЖУ Володимир Глядченко побував у міській раді Покрова, щоб на зборах в присутності міського голови та інших посадовців вручити нагороди переможця обласного творчого конкурсу НСЖУ начальнику прес-служби Покровської міської ради Оксані Сизовій.
Оксана Анатоліївна стала переможцем у творчому конкурсі імені Рема Суворова «Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику», який проводився обласною організацією НСЖУ до Дня журналіста. Також вона перемогла і в регіональній організації НСЖУ, виборовши нагороду в номінації «Люби і знай свій рідний край» (премія імені Павла Богуша).

З поважних причин Оксана Сизова не змогла відвідати урочистості, які проходили в Дніпрі та Нікополі на початку червня, тому почесну місію нагородження в місті Покров провів Володимир Петрович Глядченко. Він привітав Оксану Сизову і вручив їй дипломи переможця та пам’ятну медаль, засновану сім’єю Рема Суворова. Також він передав їй в дарунок книги «Мы этой памяти верны», в одну з яких увійшла її конкурсна робота.

Тепло і натхненно привітав свого працівника міський голова Олександр Шаповал, він вручив Оксані Анатоліївні букет квітів і побажав надалі великих успіхів та творчої вдачі. Багато поздоровлень лунало і від колег по праці.

Насправді, ті, хто знайомився з творчістю Оксани Сизової, відмічають, що вона дуже талановита людина, а її твори завжди яскраві, щирі, проникливі, і що головне – дуже професійні. Ми пишаємось, що в рядах нашої Нікопольської спілки НСЖУ є така прекрасна людина і талановита журналістка.
Организация НСЖУ. Никополь

Просмотров: 677

Ещё фотографии:Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта