Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 26.04.2019

• Конкурс «Бюджет участі-2019» завершився визначенням переможцівПротягом лютого нікопольці подали на розгляд експертної групи 74 проекти. Десять з них були відхилені, тому що або перевищували кошторисну вартість, або не відповідали вимогам програми, або дублювали міські цільові програми, які вже передбачені для виконання в 2019 році.

Протягом 15 календарних днів, з 4 до 18 квітня включно, мешканці міста обирали найкращі проекти з 64 затверджених для голосування. У голосуванні взяли участь більше 9 тисяч осіб.

Після підрахунку голосів, на засіданні експертної групи з партиципаторного бюджетування, були оголошені результати. В цьому році переможцями стали 30 проектів. За ініціативою міського голови Андрія Фісака, з міського бюджету виділено півтора мільйона гривень, на реалізацію кожного проекту-переможця передбачено 50 тисяч гривень.

24 квітня переможці конкурсу «Бюджет участі-2019» отримали сертифікати. Проекти-переможці цього року будуть реалізовані до 1 листопада.

Треба відмітити, що в цьому році, як і в минулому, багато проектів на облаштування території тротуарною плиткою, встановлення спортивних та дитячих майданчиків.

Голова квартального комітету № 14 Лариса Раєвська приймає участь в конкурсі «Бюджет участі» вдруге.

– Перший раз ми подавали проект на асфальтування пішохідної доріжки на вулиці Поромній, – розповідає Лариса Раєвська. – В цей раз переможцем став наш проект «Безпечний тротуар» на вулиці Херсонській, від магазину «Регата» до вулиці Менделєєва, де перехідної доріжки не було ніколи.

Голова ОСББ Марина Пушинська приймає участь в конкурсі же третій рік поспіль і в кожного разу її проекти стають переможцями.

– В минулому році ми почали влаштовувати спортивний майданчик у дворі нашого будинку: поставили тенісний стіл і спортивний комплекс. В цьому році хочемо додати ще й тренажери. – ділиться враженнями Марина. – Дуже вдячна всім, хто підтримав мій проект, а також місцевій владі за такий чудовий конкурс. Ми реально бачимо, що наше місто змінюється на краще і нікопольці в цьому беруть активну участь.

В конкурсі «Бюджет участі-2019» є й цікаві, креативні проекти. Наприклад, Сергій Жур хоче, щоб на мікрорайоні «Третя дільниця» з'явився кінотеатр під відкритим небом.

– Я його зробив для того, щоб незаможні сім’ї мали змогу безкоштовно подивитися фільми та поспілкуватися, – розповідає Сергій. – Перед фільмами буде демонструватися соціальна реклама, спрямована на виховання, в першу чергу, дітей.

Володимир Байдуков – автор проекту Art-Space.

– На перший погляд може здатися, що це просто молодіжний центр, але насправді це набагато більше, – роз’яснює Володимир. – Це буде місце, де можна буде працювати фрілансерам, або навчатися на курсах відео-зйомці та обробки фото, або разом з друзями грати в настільні ігри та багато іншого.

Проект Оксани Мираєвської під назвою «Велопортал» для хлопців, які захоплюються подоланням перешкод на велосипеді.

– Хлопцям потрібно місце для тренувань, для того, щоб вони мали змогу займатися тим, чим захоплюються, – впевнена Оксана. – Наш проект став переможцем і тепер міська влада нам допоможе реалізувати його, але й хлопці готові приймати участь в облаштуванні велопорталу, тому що вони дуже цього хочуть.

Отже завдяки активній громадській позиції нікопольців наше місто стає красивим та комфортним.
Автор: фотожурналист АЛЕКСАНДР КОСЕНКО
Моб. Тел 066-30-66-888Просмотров: 1210

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта