Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 11.11.2018

В Каховське водосховище запустили мальків


Провели зариблення Каховського водосховища, запустивши туди півтори тони малька коропа, товстолоба та навіть білого амура. Випускали рибку по спеціальній доріжці та раділи новоселам. В воду потрапила маленька рибка вагою 25 г. Цей захід відбувся за рахунок користувачів, в тому числі і за рахунок громадського об’єднання «Нікопольський рибальский клуб».
– В цьому році в Нікопольському регіоні перший раз ми випустили шість тон малька товстолоба за кошти держави в селі Грушівка, – розповідає головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області Леонід Левчук. – Потім дві тони малька коропа і товстолоба в Томаківському районі, село Добра надія, 27 жовтня дві тони такого ж малька ми випустили в Нікополі. Сьогодні в Нікополі проходить останнє в цьому році зариблення, коли ми випустили в Каховське водосховище півтори тони малька.
Якщо не проводити такі заходи, вже в найближче десятиліття з українських водойм можуть зникнути деякі види риб, застерігають фахівці. І все через браконьєрів: незаконний вилов за масштабом зрівнявся з промисловим.
Автор: фотожурналист АЛЕКСАНДР КОСЕНКО
Моб. тел. 066-30-66-888Просмотров: 263

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта