Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 11.07.2018

Нікопольська влада закликає не перекривати дорогу по Херсонській


На завтра, 12 липня, активісти запланували перекриття траси по Херсонській. Мета – добитися ремонту доріг у Нікополі і регіоні.
Пояснення Зінченко, отримане від прес-служби міської ради.
Пояснення начальника управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Зінченка В.О. щодо ремонту дороги по вулиці Херсонській
У 2015-2016 роках Дніпропетровською ОДА був розроблений проект на частину дороги від вул. Г.Чорнобиля до вул.Декабристів. Цим проектом був передбачений капітальний ремонт дорожнього покриття, тротуари, освітлення та ливнева система в двох місцях. Загальна сума проекту складала 42 мільйони гривень.
У 2016 році на обласному рівні був проведений конкурс, у результаті якого визначилась підрядна організація, укладений відповідний договір та виділено 12 мільйонів гривень на виконання ремонтних робіт. Міська влада Нікополя наполягала на першочерговому ремонті дороги зі сторони вул.Декабристів, оскільки саме там найпроблемніша ділянка дороги, проте обласні підрядники розпочали асфальтування зі сторони вул. Героїв Чорнобиля до вул. Соборна. На цьому етапі виконання робіт у підрядної організації закінчились кошти, тож і ремонтування дороги припинилось. Через це, у 2017 році розпочався судовий процес між замовником (Обласний департамент житлово-комунального господарства) та підрядною організацією.
За зверненням міського голови Фісака А.П., трубні підприємства Нікополя виконали за власні кошти поточний ремонт даної дороги, якого вистачило на один рік.
За домовленістю між керівництвом Дніпропетровської ОДА та Нікопольським міським головою, у 2018 році планується виділити кошти на умовах сумісного фінансування.
На сьогоднішній день керівництво Нікополя виконує свою частину домовленості. Рішенням сесії вже виділено один мільйон гривень, на наступній сесії планується виділити ще 7 мільйонів гривень на співфінансування. Варто зазначити, що підрядник планує розпочати ремонт дорожнього покриття по вул.Херсонській після закінчення ремонтних робіт по вул.Електрометалургів.
Потрібно розуміти, що самовільне перекриття дороги ніяк не вплине на швидкість виконання ремонтних робіт, а лише завдасть шкоди територіальній громаді. Припинення руху автомобілів вплине на усі сфери діяльності міста, від економічної до соціально-побутової, а також може загрожувати громадській безпеці, життю та здоров’ю пересічних громадян. Пам’ятайте, що цією дорогою, поміж інших, рухаються автомобілі аварійних служб та швидкої допомоги, які можуть не прибути вчасно на виклик.
Також наголошуємо, що ініціаторам неправомірних заходів загрожує адміністративна (у вигляді штрафу) або кримінальна відповідальність.

Прес-служба міської радиПросмотров: 736

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта