Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 31.01.2018

Дітей учасників АТО запрошують на шоу «Цирк на воді»Общество

Безкоштовні квитки чекають дітей у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА.

Дітей бійців АТО запрошують на допрем’єрний показ шоу «Цирк на воді», про це повідомила його координатор Наталія Шуліка.

«Запрошуємо дітей бійців АТО на незабутнє видовище «Цирк на воді». Для малечі виступатимуть артисти міжнародного класу, екзотичні тварини, буде лазерне шоу, - розповіла Наталія Шуліка.- Безкоштовні квитки видаємо на дитину. Малеча до 7 років зможе подивитися виставу на руках батьків, старші діти – підуть на шоу самостійно».

На шоу дітей будуть дивувати артисти міжнародного класу номерами під водою, на суші і в повітрі. Дітей зустрінуть чарівні русалки, які злітатимуть під купол цирку, малеча потрапить на піратський корабель і познайомиться із морськими котиками та іншими екзотичними тваринами.

На малечу з нетерпінням чекають аква-балет, лазерне та фаєр-шоу.

Звертаємо вашу увагу, допрем’єрний показ «Цирку на воді» відбудеться 2 лютого о 15.00. Для того, аби отримати безкоштовний білет, слід зареєструватися за посиланням. Адресу Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА: пр. О. Поля,1, тел: 068 679 89 61.

Просмотров: 294

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта