Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 16.12.2017

У молодіжних центрах на Дніпропетровщині навчатимуть волонтерів та скаутівЯкщо ви бажаєте розпочати безкорисливо допомагати людям, але не знаєте з чого почати,тоді ми вам повідомляємо, що молодих волонтерів та скаутів Дніпропетровщини навчатимуть на тренінгах у молодіжних центрах області.

Також для вас проводитимуть семінари з національно-патріотичного виховання, правової та медіа-грамотності.

Такі осередки неформальної освіти молоді нині з’являються по всій Дніпропетровщині. Про це стало відомо на форумі молодіжної роботи у ДніпроОДА.

На форумі були присутні молоді активісти, освітяни, діячі культури, представники громадськості та волонтери Дніпропетровщини, які працюють із молоддю. Кращі та досвідчені ділилися здобутками із новачками.

У форумі з кращих практик молодіжної роботи взяли участь понад сотню активістів області.

Бажаєте долучитися до молодіжного руху чи створити у себе в районі або селі власний простір? Звертайтеся до управління молоді і спорту ДніпроОДА: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70 або за телефоном (056) 770 67 17.

Просмотров: 373

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта