Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 02.12.2017

Безкоштовне зубопротезування для учасників АТО та членів сімей загиблих воїнівУчасники АТО та члени сімей загиблих воїнів котрі потребують зубопротезування можуть звернутися до Нікопольської міської стоматологічної лікарн

Як повідомили в громадській групі «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини»,Нікопольська міська стоматологічна лікарня запрошує учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів для зубопротезування, згідно законодавства ці медичні послугибезкоштовні.
Як говориться в повідомленні учасникам бойових дій, хто потребує протезування зубів, слід терміново зверніться до міської стоматологічної лікарні, та не чекати наступного року, оскільки фінансування на початку року, завжди "хромає"! Приходьте та лікуйте вже зараз!
Попередньо обов’язково потрібно записатись на прийом до фахівця, щоб Вас поставили в чергу, та склали список, як що Ви навіть плануєте протезування в наступному році.
Слід відмітити, що протези фінансуються з дешевого матеріалу, але якщо Ви бажаєте кращі матеріали, є можливість різницю доплатити.
Лікування зубів та пломбування, не входять в перелік безкоштовних послуг, хоча дійсно, в де яких містах лікують учасників АТО безкоштовно але за рахунок місцевого бюджету. Ці програми можна планувати на майбутнє, а до кінця року всі запрошуються на протезування та зробити заявку на наступний рік!

За додатковою інформацією дзвоніть за телефоном: 095 905 4005 Сергій Копчик.Просмотров: 421

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта