Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 01.12.2017

Подробиці резонансної справи у Нікопольському міському суді


У Нікопольському міському суді чоловік підірвав дві гранати, одна з яких вибухнула у нього в руках, була це випадковість, чи таким чином чоловік заздалегідь запланував піти з життя невідомо.
Відомо лише те, що в залі суду більше, крім нього самого не було родичів вбитого хлопця.
Крім нього самого в лікарні помер ще один постраждалий, а саме один з підсудних – 1977 року народження, також є багато поранених, всіх потерпілих доставили до лікарні, про це стало відомо на прес-конференції у Нікопольському відділі поліції ГУНП в Дніпропетровській області.
Осколкові поранення отримали також і троє підсудних, та два працівники конвойної служби, співробітник суду та одна цивільна особа.
В Нікопольському міському суді на 11:00 було заплановане засідання по справі навмисного вбивства Різвана Тапаєва. Потерпілим виступав його батько - Руслан Тапаєв, а обвинуваченими значаться чотири особи.
Різвана Тапаєва було застрелено 10 лютого 2016 року в Нікополі. Разом з ним загинув і його друг, який випадково опинився в машині.
Чи був Різван Тапаєв пов'язаний з місцевим авторитетом, досконало невідомо, але в деяких ЗМІ говориться про те, що батько після смерті сина розповідав, як перед поїздкою до Нікополя його син нібито зустрічався з місцевим авторитетом, але відмовився від пропозиції працювати на нього.

Автор: фотожурналист АЛЕКСАНДР КОСЕНКО
Моб. тел. 066-30-66-888Просмотров: 904

Ещё фотографии:Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта