Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 29.11.2017

У Нікополі відбулись жалобні заходи


В Україні відзначили День пам’яті жертв голодомору. Напередодні, було проведено Єдиний день інформування, у сесійній залі Нікопольської міської ради відбулась зустріч із представником Нікопольського товариства «Меморіал» Євдокією Шаромовою. Євдокія Йосипівна розповіла про цю трагічну сторінку історії України. Після екскурсу транслювали фільм про ті страшні дні голодомору.
Суботнім ранком біля Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій зібрались представники влади, громадських організацій, духовенства та небайдужі нікопольці. На знак жалоби присутні схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до Пам’ятного знаку. Після мітингу була проведена панахида.
Того ж дня о 16:00 Нікополь долучився до Всеукраїнської акції «Запали свічку» біля Краєзнавчого музею. Там вперше відбулася міжконфесійна молитва за жертвами невинно убієнними. Люди зібрались, аби вшанувати пам'ять українського народу, полеглого в роки голодування. З собою традиційно несли свічки, зерна пшениці та хліб. Полум’я свічок палали не лише в центрі міста, а й у вікнах нікопольців.


Автор: фотожурналист АЛЕКСАНДР КОСЕНКО
Моб. тел. 066-30-66-888Просмотров: 635

Ещё фотографии:Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта