Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 21.07.2017

Кредит переселенцам


До уваги ВПО банки Німеччини готові надати кредити на житло для переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Це - не остаточний варіант, а, лише, можливий.
Кредити будуть надаватимуться терміном на 20 років, процентна ставка в перші три роки становитиме 7% річних.
Проект стартує вже в наступному році. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомляє
заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.
«Орієнтовна сума кредиту – 300 тисяч гривень, а перший внесок по кредиту буде складе 10%, або 30 тисяч гривень.Через три роки іпотеки німецький банк оплатить переселенцям 50% кредиту, що залишився – 135 тисяч гривень, після чого процентна ставка зросте до 14% річних. Таким чином, щомісячний платіж складе 1575 грн. + 661 грн. тіло кредиту, разом 2230 гривень», – написав Георгій Тука.
Також слід відмітити, що переговори з банками все ще тривають, але німецька сторона має намір надати переселенцям максимальне число кредитів.
«Ми прагнемо мінімізувати виплати, а німецька сторона – надати кредити максимальній кількості людей. На нашу пропозицію взяти взагалі всі витрати по відсотках на себе, німецькі партнери відповіли негативно – це значно зменшить кількість наданих кредитів. Певний дисбаланс поглядів…,Маю інформацію від інших міжнародних фінустанов: вони дивляться на цей проект, як на «пілотний», і, в разі його успіху, готові долучатись», - відмітив Георгій Тука.
"Це - не остаточний варіант, а, лише, можливий. Мене цікавить питання: чи достатньо 300 000 грн (не Київ)? Чи витримають ВПО такі платежі?", - цікавиться він.


Просмотров: 534

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта