Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 18.07.2017

З 18 липня розпочинається збір пропозицій щодо удосконалення Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м.Нікополь на 2016-2020 роки»Місто Нікополь вперше у 2017 році запровадило конкурс проектів від ініціативних мешканців в рамках партиципаторного бюджетування. Протягом травня всі бажаючі зробити місто кращим подавали свої заявки на участь у конкурсі. Всього на розгляд експертної групи з партиципаторного бюджетування надійшло 197 проектних пропозицій, які були опрацьовані розпорядниками бюджетних коштів за напрямками та членами експертної групи. За результатами розгляду 109 проектів винесені на голосування, 88 проектів відхилено як такі, що не відповідають вимогам Програми.
Протягом 15 днів з 23 червня по 7 липня мешканці міста мали змогу віддати свої голоси за підтримку проектів як в електронному вигляді на офіційному сайті Нікопольської міської ради, де створено банер «Громадський бюджет міста», так і в паперовому - у 10 пунктах для голосування.
У результаті 4053 мешканця нашого міста проголосували за проекти: 2043 через електронну систему, 2010 у пунктах для паперового голосування.
Перші 20 проектів, які отримали найбільшу кількість голосів, визнані переможцями конкурсу та будуть реалізовані до кінця 2017 року.
З метою удосконалення процесу партиципаторного бюджетування запрошуємо небайдужих мешканців нашого міста надати свої пропозиції для внесення змін до Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м.Нікополь на 2016-2020 роки».
Пропозиції прийматимуться з 18 липня по 18 серпня 2017 року у паперовому вигляді до відділу кадрової роботи та документообігу Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, 3, перший поверх, каб. 3/1) з поміткою «Бюджет участі».

Управління економічної політики міськрадиПросмотров: 395

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта