Информационно-развлекательный портал города Никополь
На главную
Cделать стартовой
Добавить в избранное
  На главную
Вход

Регистрация
     

Рекламно-полиграфический центр Меридиан Принт
Новости
Если Вы зарегистрированный пользователь и у вас есть интересные новости или статьи, информация о культурно-развлекательных событиях в городе, которыми бы вы хотели поделиться с другими, Вы можете разместить их на нашем сайте. Для желающих периодически публиковать свои статьи и другой интересный материал мы можем предоставить авторскую колонку. По вопросам публикации в авторской колонке свяжитесь с нами.

Добавить новость 

НовостиНОВОСТИ НИКОПОЛЯ

Автор: фотокор Александр Косенко 08.07.2017

Друзі, будь ласка, підтримайте нікопольців в обласному молодіжному конкурсі!Наші земляки пройшли в півфінал молодіжного обласного конкурсу "Премія голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова" за високі досягнення в різних сферах діяльності. Зараз стартувало онлайн-голосування на сайті Дніпропетровської обласної ради. Друзі, будь ласка, підтримайте наших кандидатів в цьому конкурсі! Для того, щоб проголосувати, потрібно всього лише перейти за цим посиланням: http://oblrada.dp.gov.ua/inquirer/, знайти три категорії, і підтримати наших земляків! УВАГА: голосування триватиме до 20 липня; проголосувати можуть усі бажаючі, реєстрація НЕ ПОТРІБНА.

КАТЕГОРІЯ №1: за внесок в розвиток місцевого самоврядування і місцевої самоорганізації населення, громадського руху - підтримуємо Ватаву Олександра - учасника АТО і волонтера;

КАТЕГОРІЯ №4: за виробничі досягнення, впровадження новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу - підтримуємо Калініченко Юрія, який розвиває сонячну енергетику в Нікопольському регіоні;

КАТЕГОРІЯ №7: за досягнення в культурно-мистецькій діяльності, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини - підтримуємо Аліну Бурцеву - переможницю всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Нашим кандидатам потрібно потрапити в 5-ку у своїй номінації. Вся надія тільки на Вас, любі друзі!) Приділіть всього хвилину свого часу і доведіть, що ми ЄДИНІ!


Просмотров: 568

Комментарии

Комментариев ещё нет.
    © 2009 г. imc MeridianСвяжитесь с нами
    О проекте    Реклама на сайте    Друзья сайта